Фізико-математична література

Наша гордість - це відділ фізико-математичної літератури. Ми працюємо з видавництвами, які до сих пір не представлені на українському ринку зовсім або представлені дуже слабко. В першу чергу, це видавництво МЦНМО - видавництво, яке спеціалізується на випуску книг з математики та суміжних питань для школярів, абітурієнтів, студентів, і професійних математиків. Крім того, це РХД, URSS, ФИЗМАТЛИТ, видавництво МГУ і «Біном» і ін.

Це монографії, збірники наукових праць, підручники і задачники для студентів, розвиваюча література для просунутих школярів. Останні роки велику популярність придбало новий міждисциплінарний напрямок наукової думки - синергетика. У нас книги із синергетики широко представлені і користуються помітним попитом.

Є у нас і великий вибір букіністичної наукової (і не тільки наукової) літератури. Багато з представлених у нас книг, наприклад, 50х - 60х років видання, більше ніколи не перевидавалися і вважаються бібліографічною рідкістю. А у нас можна знайти таку книгу або отримати консультацію, де її знайти.

Ми здобули популярність в професійному співтоваристві - до нас нерідко приїжджають фізики і математики і здалеку, щоб познайомитися з новинками, а й хімік, і біолог і астроном і інші природознавці знайдуть у нас щось для себе. Зараз на передові позиції в технічній і науковій думці висунулося новий напрямок - нанотехнології, і воно у нас також широко представлено і користується помітним попитом. За фізико-математичної літературою до нас звертаються і з інших міст України.

У магазині предесмотрена можливість попереднього замовлення і можливість пересилки в інші міста України, а також по СНД.